حمایت

شما میتونید با پر کردن یکی از فرم های زیر به صورت نقدی یا حضوری از تیم هم‌نمک حمایت کنید

حمایت

کمک های نقدی

کمک حضوری

کمک های غیر نقدی

یکی از شاخص ترین کمک های مردمی علاوه بر کمک های نقدی حضور فیزیکی برای طبخ، بسته بندی و توزیع غذا به نیازمندان است.

بسیاری از مخاطبان سؤال می‌کنند که چگونه می‌توانیم در طرح هم‌نمک کمک کنیم و خیری برسانیم؟ شاید فکر کنید که برای مشارکت در این امر نیکوکاری باید رستورانی داشته باشید یا غذایی بپزید اما یک راه بسیار ساده‌تر و پربرکت برای گسترش این طرح وجود دارد: اگر رستورانی را در محله یا منطقه‌ای می‌شناسید و از آن شناخت کافی را دارید، همین حالا به آنجا بروید، طرح هم‌نمک را معرفی کنید و از آن‌ها بخواهید در برنامه‌ها و جشن‌های خود، غذای مازاد را به گرسنگان اختصاص دهند.

سهیم‌شدن در طرح هم‌نمک راه‌های بیشتر و جالب‌تری هم دارد، یک سالی است که بچه‌های هم‌نمک به شناسایی محله‌های محروم تهران مشغول‌اند. کمک به شناسایی محله‌هایی که در آن افراد بی‌بضاعت زندگی می‌کنند، خود یکی از راه‌های مشارکت در هم‌نمک است. همچنین اگر به واسطه همکاری در خیریه‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد یا فعالیت اجتماعی در مسجد محله‌تان از خانواده‌های بسیار بی‌بضاعت یا افرادی که هیچ بهره‌ای از غذای گرم ندارند، خبری دارید همین حالا دست به کار شوید و آن را به اطلاع روابط عمومی هم‌نمک برسانید.

بخش مهمی از شیوه همکاری و سهیم‌شدن در طرح هم‌نمک، ارائه ظرفیت‌های خود برای کمک مشاوره‌ای و پزشکی در مجموعه است. اگر در خانواده خود روانشناس، مشاور خانواده، پزشک عمومی، متخصص تغذیه و … سراغ دارید یا خود به چنین تخصصی آراسته هستید، دست روی دست نگذارید و با اعلام آمادگی خود در پیش‌برد این نیکوکاری سهیم شوید. هم‌نمک در راستای خیر پایدار و ارتقای تأثیر خدمت‌رسانی به محرومان، محله‌ها و خانواده‌هایی را مورد حمایت غذایی منظم و پیوسته خود قرار می‌دهد. چه خوب است که وقتی غذای گرم به خانواده‌های بی‌بضاعت استان تهران می‌رود، یک مشاور، پزشک و راهنما نیز به آنان خدمتی برساند و در حد توان خود به آن‌ها کمک کند.

کمک حضوری

کمک حضوری

کمک حضوری

ارسال کالا

ارسال کالا

ارسال کالا

فهرست